Leybaert - Rododendrony

BVBA Leybaert je produkční školka vysoce specializovaná na pěstění Azalea indica, Rhododendron, Vaccinium corymbosum a Chamaecyparis Ellwoodii. Velký rozsah a automatizace výroby na 19 hektarech zaručuje kvalitu, uniformitu a kontinuitu.  Hlavní zásadou firmy je poskytovat výpěstky nejvyšší kvality, chápat potřeby klientů, být v kontaktu s trhem a mít pro cit pro jeho potřeby.

V souladu s přírodou společnost neustále investuje do trvale udržitelné výroby a obchodu:

·      Recyklace vody: přebytek závlahové vody používané k zavlažování rostlin je sesbírán, přefiltrován a znovu použit, což šetří velké množství vody.

·      Shromažďování srážkové vody: všechna dešťová voda ze skleníků i budov je sbírána a zadržována ve vodní nádrži. Tato voda je pak využívána na zavlažování rostlin.

·      Členství v Environmental Plan for Floriculture – VMS (Environmentální plán pro květinářství): školka je součástí VMS což znamená, že všechny produkční zdroje společnosti jsou registrovány, vyhodnocovány a optimalizovány. Toto umožnilo minimalizovat environmentální dopady pěstění během posledních let a školka získala v hodnocení VMS-MPS známku A. To je nejvyšší možné ohodnocení ve smyslu environmentálního úsilí.

Společnost tedy poskytuje zákazníkům nejenom rostliny, ale i kousek přírody!

Adresa: Ledestraat 3 - 9180 Moerbeke-Waas - Belgium 

E-Mail
Anruf
Karte
Infos