Leybaert - rhododendrony

BVBA Leybaert to wysoce wyspecjalizowana firma produkująca Azalea Indica, Rhododendron, Vaccinium Corymbosum i Chamaecyparis Ellwoodii. Duża skala i automatyzacja firmy, która zajmuje 19 hektarów zapewnia jakość, jednolitość i ciągłość działalności. Myślą przewodnią firmy jest dostarczanie produktów najwyższej jakości, bycie w kontakcie i komunikowanie się z klientem, oraz badanie potrzeb rynku.

W zgodzie z naturą firma nieustannie inwestuje w zrównoważone uprawy i zarządzanie przedsiębiorstwem:
• Ponowne użycie wody: nadmiar wody do nawadniania używany do opryskiwania roślin jest zbierany, filtrowany i ponownie wykorzystywany, dzięki czemu duża ilość wody jest oszczędzana.
• Zbieranie wody deszczowej: cała woda deszczowa jest pobierana i przechowywana w zbiorniku wodnym a następnie służy do opryskiwania roślin.
Członek stowarzyszenia Flandr Plan Ochrony Kwiaciarstwa: szkółka jest powiązana z VMS (Flanders Environmental Plan for Floriculture), co oznacza, że ​​wszystkie zasoby produkcyjne w firmie są zarejestrowane, ocenione i zoptymalizowane. Pozwoliło to zminimalizować wpływ na środowisko w ciągu ostatnich lat, w wyniku czego powstała etykieta VMS-MPS A. Jest to najwyższe osiągnięcie na rzecz ochrony środowiska.
 

Firma dostarcza klientom nie tylko rośliny, ale także dba o przyrodę!

Adres: Ledestraat 3 - 9180 Moerbeke-Waas - Belgium 

E-Mail
Anruf
Karte
Infos