GREENTRADERS - Szkółki drzewne

ADM Greentraders bvba to fuzja dwóch bardzo dobrze znanych belgijskich szkółek drzewnych - firm rodzinnych.

Anrob nv z Zele, założona w 1990 roku przez rodzinę De Vlieger i bvba De Martelaer z Zelzate, założona w 1988 roku przez rodzinę De Martelaer. Obie rodziny mają tę samą wizję i pasję: dostarczenie  produktu wysokiej jakości, w doskonałym stosunku wartości do ceny. Rozmowy o współpracy doprowadziły do ​​połączenia obu spółek na początku 2018 r.
Aby podkreślić to partnerstwo, nowa, wspólna nazwa handlowa to "GREENTRADERS by Anrob - De Martelaer" powstała 01 lipca 2018 r.

Dwie firmy produkcyjne znajdują się w Zele i Zelzate. Razem stanowią łącznie 50 ha powierzchni, na których z pasją i wieloletnim doświadczeniem uprawiają w dużym zakresie, od 2 do 4 razy przesadzany drzewostan, drzew alejowych i ozdobnych.
Poza tym prezentujemy wysokie standardy pod względem jakości naszych szkółek jak również naszej działalności handlowej. W danych działaniach handlowych udzielane są odpowiednie, spersonalizowane wskazówki, przygotowywane są oferty dużego asortymentu roślin i materiałów ogrodniczych. Centrum zapewni między innymi projektowanie i wykonanie ogrodów, centrum ogrodnicze - z kompletnym rozwiązaniem dla osiągnięcia zamierzonych celów i projektów w całej Europie.
Każdego dnia zespół zmotywowanych pracowników wykorzystuje najnowocześniejsze techniki, aby przekształcić GREENTRADERS w ustaloną wartość, która koncentruje się na obsłudze i szacunku dla zrównoważonego rozwoju, jak również dba o środowisko, przez zapewnienie wysokiej jakości ekologicznych produktów.

Hoofdzetel en kwekerij Zele : Veldeken 44, A bus 2, 9240 Zele
Kwekerij Zelzate : Akker 18, 9060 Zelzate 


E-Mail
Anruf
Karte
Infos