Rostliny a mnohem více

Jsme potěšeni, že Vám můžeme představit významné evropské školky, pro které pracuji. Po mnohaleté úspěšné spolupráci, kdy jsem pracoval jako jejich obchodní zástupce na trzích pro střední a východní Evropu, se povedlo jejich dobrou pověst rozšířit do dalších zemí a staly se tak významnými hráči na evropském trhu. Všechny školky, které reprezentuji, jsou produkčně specializované, každá má svoji specializaci a výpěstky té nejvyšší kvality.

Moderní pracovní metody a uvádění nových produktů na trh jsou důkazem, že jde o skutečně významné školky na trhu.

Jejich specializace a know-how Vám dává - jako zákazníkům - záruku, že zde naleznete výpěstky nejvyšší kvality, stálý a stabilní výběr a perfektní služby. Tyto výpěstky jsou pak základem vašeho úspěchu při dalším pěstění a prodeji.

Tyto stránky Vám umožní nahlédnout na naše produkty, způsob práce a nabídku, jakou pro Vás máme. Daleko více informací pak můžete nalézt přímo na stránkách jednotlivých školek (přesměrování po kliknutí na logo každé školky). A navíc, abyste si mohli udělat obrázek sami, všechny zde uvedené školky Vás rádi uvítají na návštěvu!

Sami se podívejte a přesvědčte, že jste zde na správné adrese, abyste našli rostliny, které budou odpovídat Vašim potřebám.

Pro další informace, ceníky nebo nabídky nás můžete kontaktovat – viz  kontakty. 


 


 

E-Mail
Anruf
Karte
Infos